Gépkarbantartó

Az innovatív műanyaggyártásban és műanyagfeldolgozásban vagyunk jelen már több, mint 30 éve és folyamatosan fejlődünk. Hiszünk abban, hogy cégünk sikeréhez és elismertségéhez munkatársaink is nagy mértékben hozzájárulnak. Jelenleg munkatársat keresünk gépkarbantartó (TMK) pozíciónkba. Legyél te is csapatunk tagja!

Feladataid lesznek

  • automatizált gépek karbantartása
  • a berendezések folyamatos működésének biztosítása
  • aktív részvétel az új gépek beüzemelésében
  • gépmegállási hibák feltárása és javítása

Csatlakozz hozzánk, ha…

  • szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • még pályakezdő vagy ezen a területen
  • automata gépek javításában szereztél már tapasztalatot
  • az önállóság és megbízhatóság illik rád
  • pontosan és precízen látod el feladataid
  • időközönként 2 műszakos munkarendben is tudsz dolgozni

Plusz előnyt jelent

  • hidraulikus és/vagy pneumatikus rendszerek
    javításában, hibafeltárásban szerzett ismeretek
  • hegesztési ismeretek
  • lemezlakatos ismeretek
  • “B” kategóriás jogosítvány

  • versenyképes jövedelem
  • havonta jelenléti bónusz
  • félévente teljesítménybónusz

Amiket mi kínálunk Neked

  • 15 ft/km utazási vagy 86% bérlettámogatás
  • kiemelt műszakpótlék (du: 30%, éj: 60%)
  • nem dohányzó munkahely

  • hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
  • hétvégi túlóra lehetőség önkéntes alapon
  • hosszútávú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség

Legyél Te is a Pro-Form világ részese!

 Összetartó csapatunk segít abban, hogy
nemcsak a hazai, de a nemzetközi piacon is
meghatározó szerepet tölthessünk be.

Családi napozunk,
együtt lazítunk a kollégákkal időnként.

Környezettudatosak vagyunk
és igyekszünk biztosítani
a jövő fenntarthatóságát.

A TMK gépkarbantartó pozícióra magyar nyelvű, szakmai, fényképes önéletrajzodat e-mailben Horosz László nevére, a horoszl@pro-form.hu címen várjuk vagy telefonon is érdeklődhetsz Schäffer Gábornál munkanapokon 8-15 óráig a +36 20 543 98 18-as telefonszámon.

További pozíciókra keresünk munkatársakat!

Elektronikai műszerész

Tovább

Gépbeállító

Tovább

Csomagoló operátor

Tovább

Raktáros

Tovább

Minőségellenőr

Tovább

Forgácsoló

Tovább

A munkavégzés helye

2233 Ecser, Ady Endre u. 2.

Megközelíthetőség:
Vonattal – Budapest-Keleti pályaudvarról általában fél óránkénti közlekedéssel, bővebb információ ide kattintva található.
Busszal – több települést érintve Budapest-Kőbánya Kispestről óránkénti közlekedéssel, a járat menetrendje itt tekinthető meg.
Egyéb tömegközlekedési lehetőségekMoovit oldalán találhatók.

tennis

Elnyertük Rafael Nadal teniszütőjét

Karitatív céllal tett felajánlást Mihályfi Árpád, a Pro-Form Kft. tulajdonos ügyvezetője az MTVA "Jónak lenni jó" akcióján.